Yukarı Çık
Hit And Boom
Hit And Boom Instagram Hit And Boom Facebook Hit And Boom Youtube Hit And Boom Twitter
21 Temmuz 2023

Stüdyo Güncellemesi
(Haziran)

Değerli oyuncularımız, Yaz mevsiminin sona ermesiyle, kendimizi gelişme, keşif, yenilik ve büyüme ile dolu olağanüstü bir yol haritası üzerine düşünürken buluyoruz. Bizi bu düşüncelere sevk eden de sizler oldunuz. Oyunumuz Hit and Boom’un ilk kapalı beta aşaması, işbirliği, yenilik ve büyüme ile dolu unutulmaz bir yolculuktu. Topluluğumuzun tepkisi, beklentilerimizin çok üzerinde oldu ve her hafta sonu, yeni olasılıklar ve fikirlerin kilidini açtı. Değerli geri bildirimleriniz, oyunun şimdiki halini şekillendirmekle kalmayıp geleceğini de yönlendirdi. Bu desteğiniz için size ne kadar teşekkür etsek azdır.

İlk Kapalı Beta Aşamamızın Özeti

İlk kapalı beta aşamamız 14 Temmuz 2023'te başladı ve o zamandan beri bizlere heyecan ve keşif dolu bir fırtına yaşattı. Oyunumuzun kapılarını her hafta sonu Cuma’dan Pazar’a kadar açtık ve sizleri keşfetmeye, etkileşime girmeye ve belki de en önemlisi eleştirmeye davet ettik. Oyunculardan gelen tepkiler azımsanmayacak bir şekilde etkileyiciydi ve her kesimden oyuncuların değerli geri bildirimleri, geliştirme yolculuğumuz için yol haritası haline geldi. Gelin kapalı beta süreci boyunca yaptığımız değişikliklere biraz daha derinlemesine bir göz atalım:

Yeni içerikler:
Oynanış İyileştirmeleri:
Ek İçerik:
13 Ağustos 2023, bu heyecan verici ilk aşamanın acı-tatlı sonuydu, Ancak aynı zamanda, GameX 2023 Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı için enerjik hazırlıklarımızın başlangıcını da simgeliyordu. Kapalı beta sürecinde yaptığımız değişiklikler ve iyileştirmeler, olağanüstü bir oyun deneyimi sunma konusundaki bağlılığımızı yansıttığını düşünüyoruz. Oynanışı çeşitlendirmek için tasarlanmış yeni bir harita düzeninden, derinlik ve denge ekleyen belirli karakter düzeltmelerine kadar, her adım bizler için bir öğrenme deneyimi oldu. Seslerinizi dinlemek için gerçekten çok çalıştık, ve geri bildirimlerinizi somut güncellemelere dönüştürmeye uğraştık.

Devam eden çalışmalar ve Gamex 2023

30 Ağustos 2023’te başlayacak olan GameX hazırlıklarımız tam gaz devam etmekte, ve heyecanımız hissedilir derecede artıyor. Geliştirici ekibimizin mükemmeliyet arayışındaki yorulmaz çabası sadece sanat ekibimizin yeni karakter çalışmalarına verdiği özverileri ve yaratıcılıkları ile kıyaslanabilir.. Karakterlerimizin yeni görünüşü ve en az bir yeni oynanabilir karakterin GameX Expo’da sizin için hazır olacağını umuyoruz. Ancak hızdan çok kaliteye bağlı kalmaya devam ediyoruz ve bu yüzden bu konuda bir söz vermiyoruz. Biraz sabır :)
Oyun içi yeniliklerin yanı sıra GameX standımızda sizleri sürpriz hediyeler ve ödüllü turnuvalar ile karşılamaya da hazırız!

Sırada ne var?

Gelişme yolculuğumuzun bir sonraki aşamasını dört gözle beklerken, yapılacak çok işimiz olduğunun farkındayız. Amacımız açık ve sarsılmaz: mükemmelliği, yaratıcılığı ve toplulukla bağlantısı ile öne çıkan bir oyun yaratmak. Devam eden desteğinizle, bu vizyonu gerçekleştireceğimizden eminiz. Bu kapalı beta aşamasında yer alan tüm oyunculara bir kez daha teşekkür ederiz. İşbirliğiniz ve geri bildirimleriniz bu oyunu gerçekten “oyuncular tarafından, oyuncular için yapılan bir oyun” haline getirdi. Bizi takip etmeye devam edin, geri bildirimleri gönderin ve GameX 2023 için takvimlerinizi işaretleyin. Sıradaki yenilikleri sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!
-Funverse Ekibi

Hit and Boom’un sınırlı beta sürecine halen katılmadıysanız ve harekete geçmek istiyorsanız, buradan kayıt olabilirsiniz! Kayıtlarımız açık ve sizleri bekliyor! Steam’den ücretsiz indirebilirsiniz veya Discord’umuza katılmak isterseniz Bir sorun ile mi karşılaştınız? Geri bildiriminiz mi var? Belki size destek olabiliriz.23 Ağustos 2023

Stüdyo Güncellemesi(Ağustos)

4 Ağustos 2023

Dengeleme Notları - 04.08.2023

27 Temmuz 2023

Game Design Dev Blog with Necati Ürkmez